 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X163223JP)
CTS Electronic Components 741X163223JP
PartNo:
741X163223JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 4710
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 22Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:22 kOhms