 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X163470JP)
CTS Electronic Components 741X163470JP
PartNo:
741X163470JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 5000
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 47ohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:47 Ohms