 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X163511JP)
CTS Electronic Components 741X163511JP
PartNo:
741X163511JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 4980
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 510ohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:510 Ohms