 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (741X163821JP)
CTS Electronic Components 741X163821JP
PartNo:
741X163821JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 4538
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 820ohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:820 Ohms