 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C043103JP)
CTS Electronic Components 742C043103JP
PartNo:
742C043103JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 28855
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 10Kohms 50V 5%
RoHS:Details
Product Type:Arrays
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:10 kOhms