 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C043105JP)
CTS Electronic Components 742C043105JP
PartNo:
742C043105JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 7395
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 1Mohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:1 MOhms