 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C043151JP)
CTS Electronic Components 742C043151JP
PartNo:
742C043151JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 2201
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 150ohms 5% Isolated
RoHS:Details
Product Type:Arrays
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:150 Ohms