 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C043222JP)
CTS Electronic Components 742C043222JP
PartNo:
742C043222JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 18535
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 2.2Kohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:2.2 kOhms