 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C043271JP)
CTS Electronic Components 742C043271JP
PartNo:
742C043271JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 24950
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 270ohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:270 Ohms