 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C043331JP)
CTS Electronic Components 742C043331JP
PartNo:
742C043331JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 6386
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 330ohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:330 Ohms