CTS Electronic Components (742C043333JP)
PartNo:
742C043333JP
Manufacturers:
CTS Electronic Components
Qty:
825
Request Qty:
Description:
Resistor Networks & Arrays 33Kohms 5% Isolated
Resistor Values:
33 kOhms