 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C043470JP)
CTS Electronic Components 742C043470JP
PartNo:
742C043470JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 19972
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 47ohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:47 Ohms