 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C083104JP)
CTS Electronic Components 742C083104JP
PartNo:
742C083104JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 27115
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 100Kohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:100 kOhms