 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C083123JP)
CTS Electronic Components 742C083123JP
PartNo:
742C083123JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 8062
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 12Kohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:12 kOhms