 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C083151JP)
CTS Electronic Components 742C083151JP
PartNo:
742C083151JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 24875
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 150ohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:150 Ohms