 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C083221JPTR)
CTS Electronic Components 742C083221JPTR
PartNo:
742C083221JPTR
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 6080
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 220ohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:220 Ohms