 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C083271JP)
CTS Electronic Components 742C083271JP
PartNo:
742C083271JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 22519
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 270ohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:270 Ohms