 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C083272JP)
CTS Electronic Components 742C083272JP
PartNo:
742C083272JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 32829
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 2.7Kohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:2.7 kOhms