 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C083273JP)
CTS Electronic Components 742C083273JP
PartNo:
742C083273JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 10841
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 27Kohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:27 kOhms