 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C083332JP)
CTS Electronic Components 742C083332JP
PartNo:
742C083332JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 28644
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 3.3Kohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:3.3 kOhms