 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C083334JP)
CTS Electronic Components 742C083334JP
PartNo:
742C083334JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 3650
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 330Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:330 kOhms