 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C083390JP)
CTS Electronic Components 742C083390JP
PartNo:
742C083390JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 2996
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 39ohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:39 Ohms