 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C083392JP)
CTS Electronic Components 742C083392JP
PartNo:
742C083392JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 21977
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 3.9Kohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:3.9 kOhms