 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C083474JP)
CTS Electronic Components 742C083474JP
PartNo:
742C083474JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 18646
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 470Kohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:470 kOhms