 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C083511JP)
CTS Electronic Components 742C083511JP
PartNo:
742C083511JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 18411
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 510ohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:510 Ohms