 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C083512JP)
CTS Electronic Components 742C083512JP
PartNo:
742C083512JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 18469
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 5.1Kohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:5.1 kOhms