 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C083514JP)
CTS Electronic Components 742C083514JP
PartNo:
742C083514JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 24750
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 510Kohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:510 kOhms