 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C083682JP)
CTS Electronic Components 742C083682JP
PartNo:
742C083682JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 17874
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 6.8Kohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:6.8 kOhms