 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C083683JP)
CTS Electronic Components 742C083683JP
PartNo:
742C083683JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 12709
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 68Kohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:68 kOhms