CTS Electronic Components (742C163100JP)
PartNo:
742C163100JP
Manufacturers:
CTS Electronic Components
Qty:
778
Request Qty:
Description:
Resistor Networks & Arrays 10ohms 50V 5%
Details
Product Type:
Arrays
Termination Style:
SMD/SMT
Resistor Values:
10 Ohms