 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C163105JP)
CTS Electronic Components 742C163105JP
PartNo:
742C163105JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 2858
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 1Mohms 50V 5%
RoHS:Details
Product Type:Arrays
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:1 MOhms