 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C163121JP)
CTS Electronic Components 742C163121JP
PartNo:
742C163121JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 2130
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 120ohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:120 Ohms