 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C163124JP)
CTS Electronic Components 742C163124JP
PartNo:
742C163124JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 3000
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 120Kohms 5% Isolated
RoHS:Details
Product Type:Arrays
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:120 kOhms