 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C163151JP)
CTS Electronic Components 742C163151JP
PartNo:
742C163151JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 3506
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 150ohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:150 Ohms