 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C163152JP)
CTS Electronic Components 742C163152JP
PartNo:
742C163152JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 3345
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 1.5Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:1.5 kOhms