 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C163153JP)
CTS Electronic Components 742C163153JP
PartNo:
742C163153JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 5935
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 15Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:15 kOhms