 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C163181JP)
CTS Electronic Components 742C163181JP
PartNo:
742C163181JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 4000
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 180ohms 5% Isolated
RoHS:Details
Product Type:Arrays
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:180 Ohms