 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C163203JP)
CTS Electronic Components 742C163203JP
PartNo:
742C163203JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 4111
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 20K Ohms 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:20 kOhms