 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C163220JP)
CTS Electronic Components 742C163220JP
PartNo:
742C163220JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 3384
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 22ohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:22 Ohms