 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C163223JP)
CTS Electronic Components 742C163223JP
PartNo:
742C163223JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 2150
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 22Kohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:22 kOhms