CTS Electronic Components (742C163332JP)
PartNo:
742C163332JP
Manufacturers:
CTS Electronic Components
Qty:
609
Request Qty:
Description:
Resistor Networks & Arrays 3.3Kohms 50V 5%
Resistor Values:
3.3 kOhms