 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C163333JP)
CTS Electronic Components 742C163333JP
PartNo:
742C163333JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 4268
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 33Kohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:33 kOhms