 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C163390JP)
CTS Electronic Components 742C163390JP
PartNo:
742C163390JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 2893
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 39ohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:39 Ohms