 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C163471JP)
CTS Electronic Components 742C163471JP
PartNo:
742C163471JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 6374
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 470ohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:470 Ohms