 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C163472JP)
CTS Electronic Components 742C163472JP
PartNo:
742C163472JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 3854
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:4.7 kOhms