 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C163474JP)
CTS Electronic Components 742C163474JP
PartNo:
742C163474JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 3682
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 470Kohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:470 kOhms