 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C163512JP)
CTS Electronic Components 742C163512JP
PartNo:
742C163512JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 3665
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 5.1Kohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:5.1 kOhms