 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C163681JP)
CTS Electronic Components 742C163681JP
PartNo:
742C163681JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 3730
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 680ohms 50V 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:680 Ohms