 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (742C163820JP)
CTS Electronic Components 742C163820JP
PartNo:
742C163820JP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 11119
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 82ohms 5% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:82 Ohms