CTS Electronic Components (742X083104JP)
PartNo:
742X083104JP
Manufacturers:
CTS Electronic Components
Description:
Resistor Networks & Arrays 100K Ohms 5%
Details
Product Type:
Arrays
Termination Style:
SMD/SMT
Resistor Values:
100 kOhms